-
Konzola s hlavou královny či světice
-
Památník císařského poštmistra Mathiase Perkhofera
-
Místo uložení urny s ostatky generála Aloisse Eliáše a jeho choti
-
Vojenská stráž u hrobu padlých
-
Erbovní deska Oldřicha Cetryse z Kynšperka a Barbory z Rottalu
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Zlomek náhrobní desky
-
Část dlaždice z Husova vězení
-
Dva sloupy
-
Polosloupek
-
Polosloupek
-
Zlomek archivolty
-
Zlomek hlavice
-
Zlomek hlavice sloupku
-
Kamenná stéla s bódhisattvou Kuan-jin
-
Pamětní deska věnovaná Josefu Zukalovi (1841-1929)
-
Náhrobní deska
-
Smírčí kámen
-
Hraniční kámen
-
Bolestný Kristus
-
Sv. Jiří z Borku
-
Krischer Zeev, Anděl II.
-
Krischer Zeev, Anděl III.
-
Krischer Zeev, Anděl IV.
-
Mateev Kiril, Figura I.
-
Mateev Kiril, Figura III.
-
Zet Martin, Kameny II. - 2 části
-
Šedivý Petr, Studie architektonického detailu - 2 části
-
Istler Tomáš, Stéla
-
Šaman Jaroslav, Z paláce krále Ašurnasirpala „okřídlený bůh“
-
Urbánek Jaroslav, Postava - 5 částí
-
Istler Tomáš, Torzo I.
-
Jilemnický Ivan, Východ slunce - 2 části
-
Rydval Tomáš, Amorfní ale měkké
-
Šedivý Petr, Geometrické průniky V
-
Zet Martin, Kameny IV.
-
Janošek Čestmír, 4 etudy
-
Horn Wolfgang, Bez názvu
-
Cerwenka-Ambrozy Annemarie, Osobitost
-
Kaiser-Janošek Irmgard, Malé pohádky
-
Němcová Jaromíra, Terč - 4 části
-
Hanel Olaf, Dialogy I - 2 části
-
Janouch Ladislav, Matka a dítě
-
Radová Šárka, Manželský trojúhelník - 3 části
-
Šeborová Marie, Torzo I.
-
Tanaka Nobuko, Bez názvu
-
Lange Petra, 1/2 diabolo
-
Benákovič Miroslav, Východ
-
Bazina Branko, Venuše z Cibalae
-
Absolonová Michaela, Anděl
-
Manina Zdeněk, Zápas
-
Malaník Vojtěch, Sisyfos
-
Benákovič Miroslav, Tvář 1
-
Šedivý Petr, Přerušená geometrie
-
Šedivý Petr, Studie architektonického detailu
-
Rydval Tomáš, Niké
-
Vogler Beatrice, Symfonie
-
Maringer Norbert, Různé strany
-
Mizera Pavel, Mlýnek III (disk)
-
Janouch David, Labil
-
Lamr Hanuš, Pouštní domeček
-
Žáčok Miro, Krajina
-
Lorenc Josef, Bukolika 5 částí
-
Španihel Jan Eduard, Křik země
-
Šmilauer Ivan, II - 2 části
-
Šedivý Petr, Přerušená geometrie
-
Springerová Eva, Dotek vesmíru
-
Vajce Josef, Kamenný sen „Stará ryba“ - 3 části
-
Šedivý Petr, Přerušená geometrie
-
Hendrych Jan, Šelma z Děčína
-
Šedivý Petr, Přerušená geometrie
-
Peřina Karel, Sen
-
Ash Barbara, Nebeské bytosti (Creatures of the skies)
-
Ash Barbara, Intrika (Intrigue) - 2 části
-
Ash Barbara, Postava na trůně (Entroned figure)
-
Gatarik Václav, Padlý anděl
-
Seifert Jiří, Čertovo kopyto
-
Jäger Norbert, Pocity - 2 části
-
Fiala Václav, Etuda 23. 7. 1994
-
Fiala Václav, Etuda 27. 7. 1994
-
Motorina Irina, Vrána
-
Motorina Irina, Hlava
-
Rosiňska Lidia, Hředle I - několik kusů
-
Rosiňska Lidia, Hředle II - 2 části
-
Bartůněk Arnold, Poprsí
-
Urbánek Jaroslav, Reliéf
-
Rigorth Roger, Kulatá ryba - 2 části + dřevo
-
Hanzík Stanislav, Pocta sochaři Malinskému
-
Blažek Jaromír, Torzo I - 2 části
-
Gebauer Jan, Utrmácená housenka - 3 části