-
Běh na 110m překážek
-
Běh na 11m, atlet Kozlov
-
Běh na 1500 m, atleti Kněnický a Plh
-
Běh na 15000 m, atlet Koščak
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m, Dr. Schoffer.
-
Běh na 1500m, atlet Denisov
-
Běh na 1500m, atlet Hošek
-
Běh na 1500m, atlet Kadeřábek (Sparta)
-
Běh na 1500m, atlet Wachtl.
-
Běh na 1500m; atlet Bican
-
Běh na 200m, atlet Díšek (Olomouc)
-
Běh na 200m, atlet Hampl (Sparta)
-
Běh na 200m, atlet Voigt
-
Běh na 200m, atletka Koubková
-
Běh na 200m, vyhlášení vítězů
-
Běh na 3000 m, start
-
Běh na 3000m, atlet Mc Cluskey
-
Běh na 3000m, vítěz Zelenka
-
Běh na 3km
-
Běh na 3km, atlet Hron (T)
-
Běh na 3km, atlet Znamensky
-
Běh na 400 m
-
Běh na 400m vojsko, Dr. Artmann
-
Běh na 400m, atlet Kněnický
-
Běh na 400m, atlet Kněnický
-
Běh na 400m, atlet Ljulko
-
Běh na 400m, atlet Petschauer vítězí
-
Běh na 400m, atlet Tischer
-
Běh na 400m, svob. Krátký
-
Běh na 5 km
-
Běh na 5 km, atleti Duin a Cristea
-
Běh na 5 km, vítěz Kuzoscinský
-
Běh na 5000m, atleti Hanza a Sojka
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km, atlet Znamensky
-
Běh na 60m, vítězka Grimmová (Slavie)
-
Běh na 80 m, Vildová, Burghauserová, Vesmiřovská
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m, atlet Otahal
-
Běh na 800m, atlet Schwarz
-
Běh na 800m, atletka Filanderová (Slavie)
-
Běh na 800m, atletky Koubková a Grundová
-
Běh na 800m, atletky Koubková a Grundová
-
Běh na 800m, vítěz Rošický
-
Běh na 800m, vítěz Villy
-
Běh na 8km
-
Běh na1500m, vede atlet Švarc
-
Běh stromovkou
-
Běh stromovkou
-
Běh stromovkou
-
Běh stromovkou
-
Běh stromovkou
-
Běh stromovkou
-
Běh žen na 100m
-
Běh žen na 200m
-
Běžci Schwarz a Hušek
-
Běžci Schwarz, Hušek
-
Běžec Eda Novotný
-
Běžec Kněnický
-
Běžecký a chodecký závod Praha - Roztoky - Praha
-
Běžecký závod
-
Běžecký závod
-
Celkový pohled na slavnostní zahájení
-
Chmelík jr. V hodu diskem
-
Chmelík ve vrhu koulí
-
Chodecký a běžecký závod Praha - Mělník
-
Chodecký závod (běh) Praha - Mělník
-
Chodecký závod Praha - Beroun
-
Chodecký závod Praha - Mělník
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod Praha - Poděbrady
-
Chodecký závod na 15km
-
Chodecký závod o mistrovství ČSR
-
Chodecký závod žen na 3000m
-
Chodecký závod: Karlín - Brandýs n. L.
-
Chodecký závod: Karlín - Brandýs n. L.
-
Coufal a Chlup (Olomouc)
-
Cvičení žactva pražských národních škol
-
Cvičení žactva pražských národních škol